Jesteśmy firmą, która już od ponad 10 lat zajmuje się wynajmem podnośników. Świnoujście i okolice to obszar, gdzie spotykamy się z dużym zainteresowaniem naszą ofertą. Jesteśmy otwarci zarówno na stałą, jak również jednorazową współpracę. Zapewniamy dostawę podnośników pod wskazany adres, wsparcie naszego doświadczonego zespołu, a także doskonały stan techniczny naszych pojazdów. Oferujemy konkurencyjne ceny, gwarantując najlepszą jakość w możliwie najniższej cenie.

Wynajem podnośników – rodzaje

Dysponujemy dwoma rodzajami podnośników. Wynajmujemy podnośniki koszowe o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Inaczej nazywane są podestami ruchomymi, są urządzenia dźwigowymi, które mają postać kosza. Jest on umieszczony na specjalnym hydraulicznym ramieniu, umożliwiającym transport człowieka na odpowiednią wysokość. Podnośniki koszowe występują w wielu różnych rodzajach, w tym również jako podnośniki nożycowe. Są to maszyny dedykowane do prac wykonywanych w szczególnie trudnych warunkach. Ze względu na wszechstronność wykorzystania, a także ponadprzeciętną stabilność i niezawodność, to właśnie te urządzenia dostępne są w naszej ofercie. Tego typu maszyny posiadają specjalny mechanizm w postaci skrzyżowanych ze sobą metalowych elementów, układających się w nożyce. Składają się i rozkładają, unosząc do góry lub opuszczając w dół.

Podnośniki koszowe – zastosowanie

Podnośniki koszowe w Świnoujściu wykorzystywane są w wielu branżach. Wybierają je ekipy sprzątającej i porządkowe, np. do mycia okien czy elewacji budynku. Znalazły swoje zastosowanie przy malowaniu i renowacji budynków, a zimą przy usuwaniu śniegu z dachu. Na podnośniki koszowe decydują się firmy specjalizujące się w konserwacjach mostów i latarni. Świetnie sprawdzają się do montażu wszelkiego rodzaju reklam na większych wysokościach. Polecamy je ponadto do przycinania drzew, zatem mogą być używane w firmach zajmujących się pielęgnacją zieleni.

Wynajem podnośników w Świnoujściu – zastosowanie podnośników nożycowych

Zajmując się wynajmem podnośników w Świnoujściu już od wielu lat, możemy nie tylko zaoferować wysokiej jakości sprzęt, ale też udzielić cennych wskazówek, w jakim obszarze sprawdzi się on najlepiej i jak z niego właściwie korzystać. Podnośniki nożycowe są niezwykle stabilnymi maszynami, przez co ich zastosowanie przy pracach wysokościowych jest praktycznie nieograniczone.
Podnośniki koszowe nożycowe na duża skalę wykorzystywane są w branży budowlanej. Będą dobrym wyborem przy montażu okien, oświetlenia i elementów dekoracyjnych jako alternatywa dla popularnych w tej gałęzi usług rusztowania. Dzięki nim można sprawnie zamontować billboardy i plakaty na dużych wysokościach, a także przyciąć gałęzie i drzewa w przestrzeni miejskiej i na prywatnej posesji. Podnośniki są niezawodnym wsparciem w trakcie prac zimowych, jak bezpieczne usuwanie śniegu z dachu oraz lodu z wyższych partii budynku. Nasze podnośniki nożycowe często są używane podczas prac konserwacyjnych.
Zapraszamy do kontaktu i wynajmu podnośników w Świnoujściu!

Wybierz naszą firmę

  • Idealny stan techniczny.
  • Przystępne ceny.
  • Wynajem prowadzony w całej Polsce.

Zainteresowany? Wypełnij formularz zlecenia

Wypełnij krótki formularz zlecenia wynajmu w 3 prostych krokach.

Oferowane podnośniki: