Doświadczenie, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, ciągła aktualizacja zaplecza maszynowego – wszystko to sprawia, że nasza firma może po 10 latach w branży pochwalić się ugruntowaną pozycją na rynku. Specjalizujemy się w wynajmie podnośników w Choszcznie, jednak dostarczamy maszyny również do innych miast w naszym kraju, działamy praktycznie na terenie całej Polski. Posiadamy wysokiej jakości podnośniki koszowe o wszechstronnym zastosowaniu i bardzo dużej wysokości roboczej. Wyróżniają się też dużym udźwigiem, dzięki czemu są bezpieczne niezależnie od warunków, w jakich wykonywane są prace.

Bezpieczne podnośniki koszowe

Podnośniki koszowe są urządzeniami dźwignicowymi, umożliwiającymi pracę na dużych wysokościach oraz transport w pionie. Wszystkie nasze podnośniki spełniają restrykcyjne normy. Zanim trafią do naszych klientów przechodzą szczegółowe testy i na podstawie ich wyników my wybieramy sprzęty, które z przekonaniem o wysokim poziomie bezpieczeństwa możemy zaoferować klientom. Podnośniki mogą być użytkowane tylko przez wykwalifikowanych ludzi, znających mechanizm działania tego typu maszyn oraz mających wiedzę na temat ich obsługi. Ponadto w trakcie pracy bezwzględnie należy przestrzegać zasad BHP. Wynajem podnośników w Choszcznie to gwarancja sprawdzonego i zawsze bezpiecznego urządzenia umożliwiającego wykonywanie wiele prac wysokościowych.

Zastosowanie podnośników

Podnośniki to jedna z alternatyw dla rusztowania. Jednym z obszarów ich wykorzystania jest przede wszystkim branża budowlana. Posłużą Ci do montażu okien i oświetlenia zewnętrznego, a także elementów dekoracyjnych. Dzięki nim łatwiej jest wykonać prace tynkarskie i malarskie w trudniej dostępnych miejscach. Wynajem podnośników polecamy również firmom sprzątającym, porządkowym oraz konserwującym. Doskonale sprawdzają się przy myciu okien, czyszczeniu elewacji, a także renowacji zewnętrznej części budynków. Podnośniki koszowe to bardzo dobry wybór do prac zimowych, w tym usuwania lodu i śniegu z dachu, ale też innych wyższych partii budynków. Podnośniki w Choszcznie są często spotykane przy montażu billboardów i innych wielkoformatowych reklam.

Zalety podnośników koszowych

Podnośniki koszowe wyróżniają się bardzo dużym udźwigiem, dzięki czemu na platformie może znajdować się zarówno tylko człowiek, jak również wraz z osprzętem oraz ewentualnymi materiałami budowlanymi czy też elementami do zawieszenia na wysokości. Cechują się też bezawaryjną pracą oraz bardzo dużą stabilnością. Nie wykazują wrażliwości na zmienne i trudne warunki pogodowe. Działają w taki sam sposób zarówno przy wysokich, jak też ekstremalnie niskich temperaturach. Podnośniki koszowe wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, co sprawia, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne, awarie i inne niedogodności, mające wpływ na obniżoną jakość i bezpieczeństwo pracy

Wybierz naszą firmę

  • Idealny stan techniczny.
  • Przystępne ceny.
  • Wynajem prowadzony w całej Polsce.

Zainteresowany? Wypełnij formularz zlecenia

Wypełnij krótki formularz zlecenia wynajmu w 3 prostych krokach.

Oferowane podnośniki: