Wynajem podnośników Międzyzdroje


Istniejemy w branży już od ponad 10 lat. Przez ten czas nieustannie doskonaliliśmy naszą ofertę i budowaliśmy stabilną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w wynajmie podnośników. Międzyzdroje i okolice są obszarem, gdzie jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć sprzęt we wskazane miejsce. Współpracujemy z wieloma firmami z Międzyzdrojów, ale też całego województwa zachodniopomorskiego. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt, poddawany regularnej konserwacji, testom i przeglądom. Nasze podnośniki koszowe spełniają wszystkie restrykcyjne normy i są przystosowane do profesjonalnych i zaawansowanych prac wysokościowych.

Zakres wykorzystania podnośników koszowych

Podnośniki koszowe są sprzętem bardzo wszechstronnym i uniwersalnym. Umożliwiają transport człowieka w pionie na duże wysokości. Możemy z nich korzystać przy okazji prac porządkowych. Świetnie sprawdzają się przy myciu okien i elewacji. Podnośniki używane są przez firmy budowlane i konserwujące jako alternatywa dla rusztowania. Znalazły swoje zastosowanie również w branży reklamowej, ułatwiają montaż billboardów na większych wysokościach. Wynajem podnośników w Międzyzdrojach polecamy też firmom specjalizującym się w pielęgnacji zieleni. Przy ich pomocy możemy bezpiecznie i szybko przyciąć drzewa i krzewy. Są to maszyny przystosowane do pracy również zimą, np. do usuwania śniegu z dachu.

Podnośniki koszowe nożycowe

Nasza oferta obejmuje podnośniki koszowe nożycowe. Jest to jeden z rodzajów podnośników, który szczególnie dobrze sprawdza się w trudniejszych pracach wysokościowych. Znalazły swoje zastosowanie np. na obszarze z nierównym podłożem. Zbudowane są z kosza, w którym znajduje się pracownik wraz z niezbędnym osprzętem. Kosz umieszczony jest na specjalnej metalowej konstrukcji składającej się z dwóch elementów skrzyżowanych ze sobą. Podnośniki wyposażone są w silnik, odpowiadający za pracę maszyn, co zdecydowanie odciąża pracownika i sprzyja wygodniejsze i bardziej komfortowej pracy.

Dlaczego warto wybrać nasze podnośniki w Międzyzdrojach?

Tworzymy zespół ukierunkowany na nieustanne doskonalenie świadczonych usług. Nasza firma aktywnie działa w branży już od wielu lat. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników, posiadających niezbędne umiejętności i wiedzę, potrzebne w naszej branży. Wszystkie oferowane przez nas podnośniki są urządzeniami nowoczesnymi, w idealnym stanie technicznym i z gwarancją sprawnej, bezawaryjnej pracy. Zajmujemy się wynajmem podnośników w Międzyzdrojach, całym województwie zachodniopomorskim, ale również w innych zakątkach Polski. Dostarczamy sprzęt we wskazane miejsce, zawsze we wcześniej umówionym i najbardziej dogodnym dla klienta terminie. Do każdego podchodzimy indywidualnie, ustalając adekwatną do zamówienia cenę. Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę, doceniając stałych klientów atrakcyjnymi rabatami.

Zamów podnośniki w Międzyzdrojach! Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu!

Wybierz naszą firmę


  • Idealny stan techniczny.
  • Przystępne ceny.
  • Wynajem prowadzony w całej Polsce.

Zainteresowany? Wynajmij podnośnik

Wynajęcie telefoniczne (+48 570 072 072) lub mailowe (biuro@podnosniki.stargard.pl).

Oferowane podnośniki:

Ruthmann TB 220
podnośnik koszowy
Wumag WT 300
podnośnik koszowy

busy
i samochody ciężarowe

Sprawdzamy samochód pod kątem technicznym (czuwamy nad jakością pojazdów) oraz kompletujemy pełną dokumentację tak ważną dla prawidłowej rejestracji pojazdu dysponujemy wiedzą nt. przekazania ubezpieczenia nowemu użytkownikowi. Jesteśmy firmą legalnie działającą w Polsce, co można sprawdzić po numerach Nip: i Regon:, które również potwierdzają autentyczność i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.
bus3.png

Potrzebujesz podnośnika?

Zaproponujemy Ci sprzęt najlepiej dopasowany do specyfiki wykonywanej przez Ciebie pracy. Wynajmujemy podnośniki w Stargardzie, dostarczając sprzęt na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia szczegółów.

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, regularnie poddawanym konserwacji i pracom serwisowym. Indywidualnie uzgodnimy cenę i dogodny dla Państwa termin dostawy sprzętu.

Szybki kontakt

  +48 570 072 072

   biuro@podnosniki.stargard.pl

Image

Copyright © 2018. Hampol. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo