Wynajem podnośników Choszczno

 
Doświadczenie, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, ciągła aktualizacja zaplecza maszynowego – wszystko to sprawia, że nasza firma może po 10 latach w branży pochwalić się ugruntowaną pozycją na rynku. Specjalizujemy się w wynajmie podnośników w Choszcznie, jednak dostarczamy maszyny również do innych miast w naszym kraju, działamy praktycznie na terenie całej Polski. Posiadamy wysokiej jakości podnośniki koszowe o wszechstronnym zastosowaniu i bardzo dużej wysokości roboczej. Wyróżniają się też dużym udźwigiem, dzięki czemu są bezpieczne niezależnie od warunków, w jakich wykonywane są prace.

Bezpieczne podnośniki koszowe

Podnośniki koszowe są urządzeniami dźwignicowymi, umożliwiającymi pracę na dużych wysokościach oraz transport w pionie. Wszystkie nasze podnośniki spełniają restrykcyjne normy. Zanim trafią do naszych klientów przechodzą szczegółowe testy i na podstawie ich wyników my wybieramy sprzęty, które z przekonaniem o wysokim poziomie bezpieczeństwa możemy zaoferować klientom. Podnośniki mogą być użytkowane tylko przez wykwalifikowanych ludzi, znających mechanizm działania tego typu maszyn oraz mających wiedzę na temat ich obsługi. Ponadto w trakcie pracy bezwzględnie należy przestrzegać zasad BHP. Wynajem podnośników w Choszcznie to gwarancja sprawdzonego i zawsze bezpiecznego urządzenia umożliwiającego wykonywanie wiele prac wysokościowych.

Zastosowanie podnośników

Podnośniki to jedna z alternatyw dla rusztowania. Jednym z obszarów ich wykorzystania jest przede wszystkim branża budowlana. Posłużą Ci do montażu okien i oświetlenia zewnętrznego, a także elementów dekoracyjnych. Dzięki nim łatwiej jest wykonać prace tynkarskie i malarskie w trudniej dostępnych miejscach. Wynajem podnośników polecamy również firmom sprzątającym, porządkowym oraz konserwującym. Doskonale sprawdzają się przy myciu okien, czyszczeniu elewacji, a także renowacji zewnętrznej części budynków. Podnośniki koszowe to bardzo dobry wybór do prac zimowych, w tym usuwania lodu i śniegu z dachu, ale też innych wyższych partii budynków. Podnośniki w Choszcznie są często spotykane przy montażu billboardów i innych wielkoformatowych reklam.

Zalety podnośników koszowych

Podnośniki koszowe wyróżniają się bardzo dużym udźwigiem, dzięki czemu na platformie może znajdować się zarówno tylko człowiek, jak również wraz z osprzętem oraz ewentualnymi materiałami budowlanymi czy też elementami do zawieszenia na wysokości. Cechują się też bezawaryjną pracą oraz bardzo dużą stabilnością. Nie wykazują wrażliwości na zmienne i trudne warunki pogodowe. Działają w taki sam sposób zarówno przy wysokich, jak też ekstremalnie niskich temperaturach. Podnośniki koszowe wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, co sprawia, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne, awarie i inne niedogodności, mające wpływ na obniżoną jakość i bezpieczeństwo pracy

Wybierz naszą firmę


  • Idealny stan techniczny.
  • Przystępne ceny.
  • Wynajem prowadzony w całej Polsce.

Zainteresowany? Wynajmij podnośnik

Wynajęcie telefoniczne (+48 570 072 072) lub mailowe (biuro@podnosniki.stargard.pl).

Oferowane podnośniki:

Ruthmann TB 220
podnośnik koszowy
Wumag WT 300
podnośnik koszowy

busy
i samochody ciężarowe

Sprawdzamy samochód pod kątem technicznym (czuwamy nad jakością pojazdów) oraz kompletujemy pełną dokumentację tak ważną dla prawidłowej rejestracji pojazdu dysponujemy wiedzą nt. przekazania ubezpieczenia nowemu użytkownikowi. Jesteśmy firmą legalnie działającą w Polsce, co można sprawdzić po numerach Nip: i Regon:, które również potwierdzają autentyczność i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.
bus3.png

Potrzebujesz podnośnika?

Zaproponujemy Ci sprzęt najlepiej dopasowany do specyfiki wykonywanej przez Ciebie pracy. Wynajmujemy podnośniki w Stargardzie, dostarczając sprzęt na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia szczegółów.

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, regularnie poddawanym konserwacji i pracom serwisowym. Indywidualnie uzgodnimy cenę i dogodny dla Państwa termin dostawy sprzętu.

Szybki kontakt

  +48 570 072 072

   biuro@podnosniki.stargard.pl

Image

Copyright © 2018. Hampol. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo