Wynajem podnośników koszowych

Dlaczego warto wybrać podnośnik właśnie u nas?

Na rynku działamy od 2010 roku. To już prawie 10 lat. Przez ten czas uczestniczyliśmy w tysiącach prac, a wynajmowane przez nas podnośniki zawsze spełniały pokładane oczekiwania. Jest to zasługą zarówno doświadczonego zespołu, który dba o sprzęt oraz słucha Klienta, jak również samych podnośników, które są regularnie konserwowane, a każdy z nich ma aktualne przeglądy techniczne. Wynajmując podnośnik w naszej firmie macie Państwo pewność, że podejmujecie dobrą decyzję. Świadczymy usługi nie tylko w Stargardzie, ale również na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. W zasadzie nasze podnośniki mogą dojechać w każde miejsce Polski. Wszystko zależy od indywidualnych życzeń Klienta. Wynajem podnośników koszowych to nasza specjalność.

Wybierz naszą firmę


  • Idealny stan techniczny pojazdów.
  • Przystępne ceny.
  • Wynajem prowadzony w całej Polsce.

Zainteresowany? Wynajmij podnośnik

Wynajęcie telefoniczne (+48 570 072 072) lub mailowe (biuro@podnosniki.stargard.pl).

Oferowane podnośniki:

Ruthmann TB 220
podnośnik koszowy
Wumag WT 300
podnośnik koszowy

busy
i samochody ciężarowe

Sprawdzamy samochód pod kątem technicznym (czuwamy nad jakością pojazdów) oraz kompletujemy pełną dokumentację tak ważną dla prawidłowej rejestracji pojazdu dysponujemy wiedzą nt. przekazania ubezpieczenia nowemu użytkownikowi. Jesteśmy firmą legalnie działającą w Polsce, co można sprawdzić po numerach Nip: i Regon:, które również potwierdzają autentyczność i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.
bus3.png

Potrzebujesz podnośnika?

Zaproponujemy Ci sprzęt najlepiej dopasowany do specyfiki wykonywanej przez Ciebie pracy. Wynajmujemy podnośniki w Stargardzie, dostarczając sprzęt na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia szczegółów.

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, regularnie poddawanym konserwacji i pracom serwisowym. Indywidualnie uzgodnimy cenę i dogodny dla Państwa termin dostawy sprzętu.

Szybki kontakt

  +48 570 072 072

   biuro@podnosniki.stargard.pl

Image

Copyright © 2018. Hampol. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo